Sauna

Více

Spinning podle TF

Více

banner-web-pole-sport

Více

Termín na zátěžák

Více

Masaže

Více

Joga

Více

 

Zuzka – Joga

Zuzka – Yoga3

 –         VinyasaFlowYoga
–         AsthangaYoga
–         PowerYoga
–         Hormonální jógová terapie
–         AkroYoga
–         AerialHoop

Něco o mě
Sportu se věnuji již přes 30 let. Své tělo jsem začala pokoušet nejdříve gymnastikou, tancem (mnoha styly – od baletu až po orient), pilatesem až jsem dospěla k józe, která nyní plně naplňuje můj život ve všech směrech. Praktikuji 1-2x denně, zejména dynamické formy jógy jako je VinyasaFlow a Asthanga, věnuji se pránájámě a meditaci.

Vzrušujícím zpestřením je pak AkroYoga, nebo-li párová akrobacie či AerialHoop (taneční akrobacie v závěsných kruzích).

Hodiny
Na mých hodinách se nejdříve rozhřejeme, následuje vlastní praxe, závěrečné zklidnění a relaxace. Po celou dobu se pak budeme soustřeďovat na to nejdůležitější – dech. Během praxe dochází k dokonalé kombinaci síly, protažení a současného uvolnění na vlně dechu. 

Naučíte se koncentraci a pravděpodobně se i pěkně zapotíte J

Moje lekce:  Po 12:00  

                       St 15.55

Soukromé hodiny
Pokud chcete skutečně individuální přístup, šitý pouze Vám na míru, domluvte si soukromou lekci.

Na ní se můžeme zaměřit na opravdové detaily, dochází k nejlepší interakci a předání zkušeností z učitele na studenta a naopak. Nejčastěji je využívají ti, kdo s jógou začínají a nechtějí na hromadnou hodinu, vytížení manažeři, sportovci přicházející s konkrétní záležitostí a ti, kteří se chtějí posunout dále a běžné hodiny už jim nestačí.


Jóga
V staroindickém jazyku – Sanskritu jóga znamená “sjednocení”. Tedy sjednoťte vaše tělo, ducha i mysl. Nechte se unášet krásou a přesností pohybu jógových ásán. Naučte se správně dýchat a pokuste se nahlédnout do tajů jógy a meditace.

Pro zachování nebo obnovení zdraví existují tělesná cvičení (ásany), dechová cvičení (pránájáma) a relaxační techniky. U dynamického cvičení jógových ásán je kladen důraz na plynulé přechody mezi pozicemi a na správnou techniku dýchání. Učí základům techniky pozic, jógového dýchání, relaxace a koncentrace. Vnímání plynulosti pohybu a uvědomování si sebe sama.

 

foto_web1