Sauna

Více

Spinning podle TF

Více

banner-web-pole-sport

Více

Termín na zátěžák

Více

Masaže

Více

Joga

Více

 

Tína – Pole Dance, Fitness

 

untitled-8 (1)     untitled-6 (1)

untitled-4 (1)

Kristína Skácelová

 

Od dětství jsem byla vedena rodiči a prarodiči ke sportu, zejména atletice, která byla srdcovka mého dědečka. Následující roky jsem vyzkoušela více druhů sportu až do roku 2015, kdy jsem navštívila první lekci pole dance. 

 Dlouho jsem přemýšlela, jestli mám tento sport zkoušet a jestli bude mít mé okolí pro mě pochopení. Pak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám, buď mě to chytne nebo ne. Po své první lekci jsem byla tak nadšená, že jsem ten samý týden byla na dalších 3 lekcích a hned jsem si zaplatila celý kurz a začala jsem chodit na všemožné doplňkové lekce. Tento druh sportu miluju z několika důvodů a nedám na něj dopustit. Myslím si, že se v tomto sportu najde každý, koho baví dát si do těla a pořádně si zamakat. Během tréninku zapojíte celé tělo, posílíte, protáhnete a hlavně si vyčistíte hlavu a zapomenete na všechny starosti kolem a budete myslet jen na to, co udělat pro to, abyste byli příště ještě lepší, flexibilnější a krásnější. Své lekce se snažím přizpůsobit tak, aby je všechny moje klientky zvládaly a cítily, že se zlepšují.  Moje klientky jsou jedním z hnacích motorů k tomu, že tento krásný a těžký sport vyučuji :). 

 

 Stretching je nedílnou součástí každého sportu, proto jsem moc ráda, že můžu tyto lekce vést a pomáhat Všem klientům, kteří chtějí být více flexi. Během lekce Vás bude provázet  hudba, které Vás namotivuje být lepší, ohebnější a více uvolněnější, což je u protahování velmi důležité. Lekce budou vždy zaměřené na protahovaní zad, ramen a nohou různým stylem, aby Vás lekce nenudily a cítili jste pomalu ale jistě progress ve všech směrech.  

 

 Od roku 2017 jsem certifikovaná trenérka fitness, pod vedením  PaedDr. Petra Tlapáka, naším reprezentantem kulturistiky. Nabízím individuální tréninky v posilovně, kde po úvodní konzultaci, podle potřeb a přání klienta, sestavím tréninkový plán.

Cena tréninků:

1 trénink : 500 Kč

10 tréninků: 4000 Kč

 Budu se na Vás na svých lekcích těšit. K.