Sauna

Více

Spinning podle TF

Více

banner-web-pole-sport

Více

Termín na zátěžák

Více

Masaže

Více

Joga

Více

 

Petr – Spinning

Petr

 Spinning® pro mě znamená spojení super Music, správného světla, dobré nálady a to spolu vytváří tu  výjimečnou atmosféru.

Hudba je neuvěřitelný dopping, přijďte si jí užít na moji hodinu, nechte ji sebou proudit, nechte se jí unášet, nechte se jí pohltit. Najednou zjistíte, že všechny terény se vám zdály pohodlné, krátké a bezvadně si to užíváte – a o tom Spinning®  je, přijít si to užít.

Hudba:

Rád jezdím na hodně rytmickou hudbu. Do toho si pro změnu dámě něco českého, vždyť jezdit se dá snad opravdu na všechno, tak si klidně můžete říct, na co se mnou chcete jet, a já vám to s radostí zahraji. 

Hodiny:

Mám rád  hodiny, kde to utíká, kde to mě i Vás opravdu baví. Takže nejraději jezdím vytrvalostní hodiny podle tepové frekvence, kde můžeme 100% využít výhody stacionárního kola. Každý si může  zátěží upravit svojí intenzitu tak, aby vytvořil  ideální podmínky pro rozvoj vytrvalosti. Což je venku na kole skoro nemožné.

Těším se na Vás, Petr.

 

 

Spinning®, SpinnER®, Spin® a Spinning logo® jsou ochranné známky ve vlastnictví společnosti Mad Dogg Athletics, Inc., které lze užívat jen se zvláštním svolením