Sauna

Více

Spinning podle TF

Více

banner-web-pole-sport

Více

Termín na zátěžák

Více

Masaže

Více

Joga

Více

 

Marcela – Joga

Sport mě provází celý můj život, miluji lyžování, běh, plavání, golf … v podstatě jakýkoliv sport. Mou největší láskou v životě je však jóga. S jógou se můj život úplně změnil. Jóga mi v první řadě zlepšila zdraví a imunitu a také lidé kolem mě si všimli, že mi jóga prospívá. Zlepšily se mi i vztahy, začala jsem být trpělivější, přestalo mi vadit mnoho věcí, už mě nerozhodí každá maličkost.

 

Nepraktikuji jogu několik desetiletí, ale od začátku velmi intenzivně. Kromě pravidelné praxe pozic Aštanga jógy se neustále věnuji jejímu dalšímu učení a  studiu. Za svůj život jsem potkala velké množství učitelů a každý toho ve mně mnoho zanechal. Netvrdím, že jóga je všelék, ale všemocným průvodcem na cestě k sobě, ať už je záměrem posílení těla, odpočinout si nebo najít novou životní cestu.

 

 

 

 

 

 

 

Cvičení jógy, soustředění na dech, člověka jednoduše dostane do přítomného okamžiku. Tam je vždy vše, jak má být …

 

Ranní jóga

Pomáhá nastartovat tělo i mysl do nového pracovního dne a pozitivně ovlivňuje nejen zdraví člověka, ale i mezilidské vztahy. Ranní lekce cvičení je vhodné zařadit do našich všedních dnů zejména proto, že od 4:00 hodin ranních do 12:00 hodin poledních probíhá v našem těle detoxikace – zbavujeme se škodlivých látek a regenerujeme se. V tuto dobu je doporučována pouze lehká strava, abychom organizmus příliš nezatěžovali náročným trávením, a dále rozproudit energii, což nám pomáhá odplavit nečistoty a připravit tělo i mysl na hektický pracovní den.

I když nebývá snadné najít si v ranních hodinách čas na cvičení a mnohdy není lehké ani překonat svou lenost, právě v tento čas nám tělesný pohyb přináší nejvíce benefitů. Nakonec sami uvidíte, jak na vás takové protažení bude působit. Celý den prožijete ve výborné kondici a navíc získáte nejdůležitější prvek omlazení – hned po ránu skvělou náladu, kterou budete vyzařovat do okolí.