Sauna

Více

Spinning podle TF

Více

banner-web-pole-sport

Více

Termín na zátěžák

Více

Masaže

Více

Joga

Více

 

Manuální Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je terapeutická metoda používaná pro prevenci, zmírnění a léčbu především primárních a sekundárních otoku, trofikých změn. Technika je prováděna na sucho bez použití olejů a působí především na povrchové vrstvy.
Manuální lymfodrenáž nesmí být nikdy bolestivá! Speciální hmaty dokáží posunout lymfu správným směrem mízním řečištěm od jemných kapilár přes lymfatické cévy a uzliny a dále do krevního řečiště.
Už po prvním ošetření se organismus začíná zbavovat nahromaděných toxinů. Významně podpoříte harmonizaci celého organismu, imunitní systém-skrze lymfocyty.
Provádí se krouživými pohyby, v určité fázi s přítlakem cca 30-60mm Hg. Fyzioterapeut musí přesně znát anatomii a fyziologii a musí dodržovat posloupnost manuální lymfodrenáže,  proto je vždy dobré obrátit se na odborníka.

Jak dokáže zatočit s celulitidu?  Neodstraní ji, pouze odvrátí její progresi. Efekt je velmi dobře znatelný, avšak není doživotní.
Lymfodrenáž doporučuji opakovat. Minimálně 5-10 terapii za sebou v kratším časovém intervalu (1×týdně). Záleží na celkovém stavu a problematice.
Pocity po terapii jdou u každého jiné. Odvíjí se od celkového stavu organismu, množství toxinů.  Pocity po terapii jsou různé. Někdo se vznáší, je pln energie, jiný se cítí unaven, může pociťovat bolest hlavy, motolici. I to je však pozitivní efekt.

Cena pro klienty Spinning Areny:                  600Kč/60min, 800Kč/90min

REZERVACE
Rezervace je možné objednat v rezervačním systému Spinning Areny ZDE

 

 

 

yužívá prvky alternativní medicíny. Aromaterapie doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. Má pozitivní vliv na mysl i tělo. Podle potřeby klienta namíchám olej složený z éterických silic různých rostlin v mandlovém nebo sezamovém oleji. Kůže je největší orgán lidského těla a má plochu 1,6 až 1,8 m². Podkoží je propleteno cevními kapilárami a tím je zajištěn rychlý odvod aktivních látek přímo do krve. Také nosní sliznice je bohatě prokrvena a uvolňující se éterické oleje tak mohou působit už během několika vteřin na nervový systém člověka. Lze tak namíchat olej dle individuálních potřeb klienta. Např. zklidňující a uvolňující směsi nebo naopak povzbuzující. Lze se zaměřit i na zdravotní problémy, jako je ztuhlost svalů (využití eterických olejů se zahřívacím účinkem), otoky a žilní problémy, bolesti, křeče, zažívací a dýchací obtíže. Aroma masáž provádím s technikou alternativní masáže. Cena pro klienty

Spinning Areny:                        280Kč/30min, 560Kč/60min, 840Kč/90min
Cena pro ostatní:                      300Kč/30min, 600Kč/60min, 900Kč/90min

DSC_4617

 

 

Nabídky masáží:
ALTERNATIVNÍ (kombinace různých prvků masáže – shiatsu, lymfatické, klasické a akupresury)
BAŇKOVÁ (ošetření pomocí baněk, vhodná k uvolnění bolestivých míst)
MEDOVÁ (detoxikační nebo relaxační)

BENEFITY
Jedenáctá masáž ZDARMA aneb rozmazlování na těle i na duši.
Cena v hotovosti: 4500Kč; libovolný výběr masáže v délce 60min

Při nákupu 20ti vstupů na skupinová cvičení 20min masáže FREE (do 31.12.2014)
Klientům, na jejichž doporučení přijde na masáž 5 lidí,  dostanou jako dárek 60min masáže zdarma dle jejich výběru

Možnost vytvoření a zakoupení dárkového voucheru na míru

REZERVACE
Rezervace je možné objednat v rezervačním systému Spinning Areny ZDE
nebo na tel: +420 603 186 558.