Sauna

Více

Spinning podle TF

Více

banner-web-pole-sport

Více

Termín na zátěžák

Více

Masaže

Více

Joga

Více

 

Diana – Spinning®

     ja spi vzdělání:
      –      bakalářský titul v oboru Fyzioterapie na ČVUT,
      –      certifikovaný SPINNING® instruktor (2010).

      služby:
      –     osobní tréninky;
      –     fyzioterapie;
      –     klasické a sportovní masáže;
      –     kinesiotaping;
      –     SPINNING® instruktor, instruktor TRX.


Spinning® instruktor

Spinning® programu se věnuji od svých 16 let, ráda jezdím na silničce a taky se občas svezu na biku. Cyklistika je pro mě stěžejní sport a aktivita a spinning® je pro mě v pracovním týdnu skvělá příležitost jak potrénovat. Na lekcích mě baví, že si mohu volit intenzitu podle aktuálních pocitů.

Profil na mých lekcích je převážně rovinatý, lekce mají vytrvalostní charakter, hlavně v zimním období. Ve zbytku roku se ne nebojím poskládat živější profil s intervaly a kopci silovějšího charakteru, přesto převažuje tempo, kdy musíte točit nohama. J

Hudba je od hodiny k hodině jiná. Každá lekce má svůj styl a žánr. Aktuálně mě hodně baví spíše starší popové a rockové skladby, které převažují. Nicméně se nebojím pustit ani francouzský pop, instrumentální hudbu, filmové soundtracky, klasické rockové skladby, romantické melodie a další žánry.

Moje lekce:
Spinning Arena                 St 17:00   
Spinning Radlice               Po 17:30

 

Instruktor TRX

TRX jsem se začala sama věnovat v době, kdy mělo u nás před několika lety velký boom. Aktuálně si dodělávám vzdělání jako trenér fitness v TONUS institutu Petra Tlapáka.

Jako fyzioterapeut vnáším do cvičení kompenzační a zdravotní složku. Cvičení se závěsným systémem umožňuje práci především s vlastní vahou, mé lekce jsou charakteristické balanční složkou, zaměřuji se i na koordinaci pohybu.

Lekci zahajuji dynamickými, repetitivními a protahujícími pohyby. Hlavní část lekce dělím na skupiny cviků zaměřující se na dolní končetiny, horní končetiny a prsní svaly, mezilopatkové a zádové svaly nebo břišní svaly. Zvolené cviky točím v sériích třikrát dokola. Závěr lekce patří statickému stretchingu.

Moje lekce:
Spinning Arena                 Čt 19:00

 

Spinning®, SpinnER®, Spin® a Spinning logo® jsou ochranné známky ve vlastnictví společnosti Mad Dogg Athletics, Inc., které lze užívat jen se zvláštním svolením